Elementy animacji

  Artystyczne malowanie twarzy

Zaczarujemy rzeczywisty świat w magiczną krainę, gdzie każde dziecko stanie się bajkową postacią. Kowboj, pirat, czy inny superbohater? Wystarczy chwila, by marzenia stały się realne! Stosujemy atestowane produkty do malowania.
  Balonowe kreacje

Co można zrobić z podłużnego balona? Pieska? Kotka? Kwiatek? Balonową maskę, czy bransoletkę? Proponujemy: balonowe warsztaty dla dzieci - rozwijają motorykę małą i dużą korzystnie wpływając na wyobraźnię, sposób postrzegania brył, kształtów i proporcji balonowe show - starannie przygotowane widowisko artystyczne z udziałem publiczności. Możesz być pewien, że wprawimy Cię w zdumienie za sprawą balonowej iluzji!

  Bańki mydlane

Bańki mydlane to wspaniała zabawa zarówno na przyjęciach dla dzieci jak i podczas uroczystości weselnych. Zachwycają małych i dużych gości. Parę Młodą otoczymy obłokiem mieniących się baniek przy wyjściu z kościoła, a na imprezie dla maluchów zamkniemy dzieci w mydlanych kulach. Bańkowa przygoda to setki malutkich banieczek, bańkowe chmury, bańkowe węże i bańki - giganty...

  Zabawy z chustą animacyjną i tunelem

Podstawowy element pedagogiki zabawy. Chusta animacyjna jest niezastąpiona przy wszelkiego rodzaju spotkaniach grupowych. Bardzo szybko integruje uczestników zabawy, uczy współdziałania. Na chuście, pod chustą, zakręcamy, odkręcamy, wirujemy…!

  Tańce animacyjne

...
  Mini szczudła

potrzeba dużo uwagi, by nie stracić równowagi.
  Trzyosobowe spodnie

zawodnicy muszą stworzyć zgrany zespół i pokonać, w jak najkrótszym czasie, wyznaczony odcinek. Gotowi…? Do biegu…? Start..!!!

  Trójkątne chusty

czyli wyścigi psich zaprzęgów; straż pożarna, czy gra w golfa? Już dziś wyobraź sobie do czego może służyć trójkątna płachta.

  Wielkie gry planszowe

...


  Niekończąca się stonoga

czyli jedna noga, druga noga, trzecia noga… Jak myślicie? Czy dla naszej stonogi nie poplączą się nogi?


  Limbo

Zabawa polega na przechodzeniu pod przeszkodą coraz niżej, niżej i niżej na różne sposoby – kucając, czołgając się itp. Jednocześnie należy poruszać się w rytm muzyki. Żyrafa zażartuje sobie z każdego, komu nie uda się prześlizgnąć pod drążkiem.

  Wyścigi w workach skoczkach

Pomysł na zabawę wykorzystany podczas wystawy światowej już w 1904 roku w Saint Louis.  Piniata

„Nie chcę ja srebra, nie chcę ja złota, Rozbić piniatę przyszła mi ochota!!”

  Brokatowe tatuaże

...